Вітаємо з Христовим Воскресінням!!!
Сьогодні в переддень світлого празника Воскресіння Христового за ініциативи Асоціації Лікарів-католиків долучивши і членів Українське Лікарське Товариство у Львові та Світова Федерація Українських Лікарських Товариств – СФУЛТ відвідали Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутськогоа в Брюховичах, де тепер проживають 150 людей зі Сходу України, які втратили своїх рідних, домівки, майно, здоров’я і спокій. Постаралися своєю увагою, своїм теплом допомогти нашим українцям, хоч на якийсь час забути жахіття війни. Підготували для них біля 50 великодних кошиків в українському стилі, наповнили їх пасочками, писанками, ковбаскою, хроном та душевним теплом. Кошики покрили вишивками підготувати та вручили кожній родині. Особливо були втішені діточки.
Нас тепло зустрів Ректор Василіянського інституту філософсько – богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського отець Пантелеймон, настоятелі та студенти.
Несподіванкою став журналіст з Японії, який робив репортаж про життя у львівській громаді. Брав інтерв’ю та робив фото (частина є його фотографій).
Побажали вимушеним гостям Львова гарно зустріти Великдень, швидше повернутися в свої домівки та взяти з собою тепло львівян.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
![](https://www.sfult.org/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1650787030333-1-1024x683.jpg)
![](https://www.sfult.org/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1650787046919-1024x512.jpg)
![](https://www.sfult.org/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1650787036037-512x1024.jpg)
![](https://www.sfult.org/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1650787070963-1024x512.jpg)
![](https://www.sfult.org/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_1650787058776-1024x512.jpg)